Çorum İskilip Evde Masaj Mutlu Son Müjgan

Çorum i̇skilip evde masaj mutlu son Thai masaj yöntemi; temel özelliklerini Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbi yöntemlerden almıştır. Bu yöntem çoğunlukla bası ve germe hareketleri ile yapılmaktadır. Aynı zamanda yarı giyinik bir şekilde sert bir zemin üzerinde yapılmaktadır. Altmış çeşit germe, esnetme, çekme ve bası hareketleri uygulanarak yapılır. Çorum evde masaj mutlu son Bu yöntem yaklaşık olarak bir buçuk saatten dört saate kadar sürer, kişi rahatsız olsa da bu yöntem sonrasında önemli ölçüde bir rahatlama olmaktadır. Çorum i̇skilip evde masaj mutlu son .

2500 yıldan itibaren Tayland bölgesinde şifa sanatlarından bir tanesidir. Thai masaj yöntemi, Uzakdoğu felsefesi ve bilgisi ışığında tamamen insan sağlığını hem zihinsel hem de bedensel açıdan iyileştirmeyi amaç edinmiştir. Teknik açıdan vücutta bulunan enerji akışını sağlamak için enerji kanalları üzerinde bulunan noktalara pres yaparak, eklem esnekliği ve hareketliliğini sağlamak için daha çok yoga tekniklerini içermektedir.

Thai masaj yöntemi, pasif esneme ve yumuşak bası hareketlerinin vücutta bulunan enerji hatlarına uygulanması ile yapılır. Masörler vücutta bazı noktalara basıyı baş parmakları, elleri ve ayakları ile uygulayarak vücudu canlandırır.