İskilip Mutlu Son Gülşah

İskilip mutlu son Hamam kültürüyle beraber ülkemizde çok eski zamanlardan itibaren uygulandığı görülen masaj tedavisinin thai türü diğer türlere göre en ilginci olarak görülüyor. Thai masaj türü Tayland da ortaya çıkmış bulunuyor ve Hint Yoğa ile Çin geleneksel tıbbını oluşturuyor.

İskilip mutlu son masaj

Tamamen deneyimli kişiler tarafından uygulanabilecek olan bu zorlu masaj tekniğinde esneklik arttırılıyor, iç organlar uyarılarak vücudun enerjisi denge buluyor.

Bu türün uygulanması esnasında en çok germe hareketleri yapılıyor. Tedavi türünün diğer türlere göre farklı olan yanı 4 saate kadar uzayabilecek en az ise 2 saat de tamamlanmakta olması oluyor.

İskilip masaj salonları

Birbirinden farklı neredeyse altmış çeşit esnetme, germe ve çekme hareketleri bulunan bu tedavi uygulama esnasında kişileri rahatsız edebiliyor. Özellikle thai masaj uygulamasının sert bir zeminde kıyafetlerle yapılıyor olması uygulama da rahatsızlığı arttıran etkenler arasında yer alıyor. İskilip mutlu son . Fakat tedavi olduktan sonrasında vücut büyük bir enerji kazanmakla birlikte birçok olumlu etken de kazanmış oluyor. Bu uygulama vücuda ruhsal olmaktan daha çok fiziksel açıdan etki sağladığı biliniyor.