Bayat Evde Masaj Behi̇n

Annelerin bebekleri için bilmeleri ve uygulamaları gereken en önemli tekniklerden biri masaj uygulamasıdır. Uygulama anne ve bebek arasındaki bağı güçlendirmek için etkili olduğu gibi bebeğinizi rahatlatmanın en etkili yollarından biride olmaktadır. Yapacağınız birkaç basit hareket ile gün içinde bebeğinize güven duygusunu verebileceğiniz gibi onu büyük ölçüde rahatlatmanız da mümkün olmaktadır.

Bayat mutlu son evde

sırasında yapmanız gereken ilk kural ortam ısısını doğru şekilde ayarlayarak işe başlamak. Banyo sonrasında yapılan uygulama daha etkili olmaktadır.

Bayat evde mutlu son

Ilık bir banyo sonrası piyasada satılan bebek yağları ile hafif ovma hareketleriyle bebeğinize güven vererek onu rahatlatabilirsiniz. Bunun için profesyonel olmanıza gerek yok. Bastırmadan ovma şeklinde yapmanız yeterli olacaktır. Bayat evde masaj .

uygulaması sırasında bebeğinizle göz teması kurmaya ve onunla iletişim halinde olmaya özen göstermeniz gerekiyor. Bu bebeğinizle daha yakın temas kurarak onun rahatlamasına yardımcı olacaktır. Yapılan araştırmalarda büyük ölçüde fayda sağladığını kanıtlamıştır. Özellikle karın ve ayak bölgelerine uyulama yapmanız doktorlar tarafından uygun görülmekte ve tavsiye edilmektedir. Bu uygulamanın bebeğiniz için hiçbir yan etkisi yoktur