Çorum Mutlu Son Gülsün

Çorum mutlu son Türkiye’de bu işi yapmakta olan birçok merkezde ve bu tedavinin önerildiği birçok yerde uygulanmakta olan klasik masaj genel olarak da en çok bilinen türü oluşturmaktadır. Dakikalar içerisinde gerçekleştirilebileceği gibi uzun sürelerde de uygulanabilecek olan bu masaj tekniği çeşitli aşamalarla gerçekleştiriliyor.

Çorum mutlu son masaj

Aşamaların tek tek uygulanması vücuda olumlu sonuçlar vermekte. Aşamaların zamanları ise uygulamayı yaptıran kişinin isteğine ve uzman kişinin tam verim alınması için belirlediği süreye göre değişiyor.

Klasik masaj tekniğinin sıvazlama, yoğurma, vuruş, noktasal baskı ve titreşim adı altında genel beş aşaması bulunuyor.

Çorum masaj salonları

Bu aşamalar içerisinde en uzun süren ve farklı el hareketlerinin yer aldığı bölüm vuruş bölümü oluyor. Burada el kenarları, el içi, el sırtı, hacking, slapping, pouding gibi işlemler yapılıyor. Çorum mutlu son . Bu işlemler uzman kişi tarafından yapıldıktan sonra tekniğin en kısa kısmı olan noktasal baskı ve titreşim kısmına geçiliyor.

Aşamaların tek tek uygulanması ve doğru bir şekilde uygulanması sağlık açısından gerekli oluyor. Dokulara zarar vermemesi için klasik ve her yerde yapılan bir tür olsa da uzmanlara yaptırmak gerekiyor.