Alaca Mutlu Son Gülseli̇

Alaca mutlu son yüzyıllardan beridir antik Çin ve doğu ülkelerinde tedavi amacı ille kullanılan fiziksel iyileştirme tekniklerinin bütünüdür. Doğru teknik ve uygun bası yöntemleri doğru bölgelerde uygulandığında iyileştirici etkisi ve rahatlatıcı gücü ile insanları her zaman hayran bırakmıştır.

Alaca mutlu son masaj

teknikleri alaylı metotlarda geçmiş öğrenilmiş olsa da artık günümüzde bir alternatif tıp metodudur. Aynı zamanda son dönemlerde fizik tedavi yöntemlerine de eklenmesi ile günümüz tıp dünyası tarafından da etkileri kabul edilmektedir.

uygulaması yapılan bölgelerde kan akışı hızlandırılarak kaslarda ki zararlı maddelerin uzaklaştırılması ve kasların gevşeyerek rahatlatılması amaçlanır.

Alaca masaj salonları

Kaslar üzerine binen uzun ve yoğun stres kasların belli bölgelerinde sinir düğümlenmelerine sebep olur.

Bu düğümler kasın hareketini imkansızlaştırarak ağrı ve hatta acıya sebep olmaktadır. Alaca mutlu son . Bölgeye uygulanan ovalama hareketleri ile düğümler açılır. Fizik tedavi de ise kullanım alanı felçli hastaların iyileştirilmesine kadar gitmektedir. Hastaların çalışmayan kaslarına fiziksel uyarılar yaparak kasların sinir sistemi ile olan bağları yeniden kurulmaya çalışır. Sonuç itibari ile uygulama yöntemleri ve yüzyılları aşan tarihi ile eski bir sanattır.